top of page

Neler Yapıyoruz ?

Robotik Atölyeleri

Biz geleceği inşa etmek isteyen bunu yaparken de bizimle aynı amacı taşıyan genç arkadaşlarımıza yön göstermeyi, destek olmayı hedefleyen Gelecek Araştırmaları Enstitüsü gençleriyiz.

Bu amaçla çeşitli robotların inşa edilebileceği bir atölye kurarak, farklı yetkinlik ve yaş gruplarındaki gençlere iyi bir eğitim vermek, gençlerimizin rekabetçi bir ortamda yarışmasını sağlamak istiyoruz. Bu faaliyetlerimizle ilk amacımız olan Ankara ve çevresinde temsil gücü olabileceğimiz bir ekosistem kurmayı istiyoruz

Robotik-1_edited.jpg

BİOFUTURATHON

Bio Futurathon; yeni fikir ve projelerin üretilmesi hedefi doğrultusunda yarışmacıların biyomühendislik yöntemleri ile engelsiz bir gelecek tasarlayabilmek için mentör destekli takımlar halinde çalışarak, sektördeki problemlerin çözümüne odaklandıkları bir fikir yarışmasıdır.

renkli (1).png

FOOD FUTURATHON

Food Futurathon, yeni fikirlerin ve projelerin üretilmesi amacıyla katılımcıların, Gıda Sektöründeki Büyük Problemlerin Çözümünde Gıda Teknolojilerinin kullanımı üzerine, takımlar halinde çalıştıkları bir fikir yarışmasıdır.

Çalışma Yüzeyi 6 (1).png
bottom of page